Lokalny biznes

fr

Centrum dla biznesu

Centrum Wrocławia to część naszego miasta gdzie znajduje się wiele usług, sklepów, twórców i twórczyń. Niektórzy z Was są z nami od bardzo dawna, a niektórzy dopiero zapoznają się z centrum. Wszystkich Was łączy jedno – prowadzicie biznes lokalnie i to jest Wasza siła. Charakter naszego miasta jest tworzony również przez Was, dlatego stawiamy na promocję lokalnego biznesu, zrzeszanie i pokazywanie, że wszyscy jesteśmy częścią Wrocławia i jesteśmy za niego odpowiedzialni. 

Prowadzenie własnego biznesu wymaga bycia specjalistą w wielu dziedzinach. Skupiamy wokół siebie grono ekspertów gotowych zaoferować kompleksowe wsparcie: 

SZKOLIMY – PROWADZIMY KONSULTACJE – ORGANIZUJEMY SPOTKANIA SIECIUJĄCE – DORADZAMY – PROMUJEMY – PROJEKTUJEMY I ARANŻUJEMY WITRYNY – PODPOWIADAMY JAK ZAANGAŻOWAĆ SIĘ LOKALNIE

SZKOLENIA I DORADZTWO: ZARZĄDZANIE FINANSAMI – PRAWO – E-COMMERCE – SEO – WIZERUNEK – SOCIAL MEDIA – KSIĘGOWOŚĆ – ZARZĄDZANIE W KRYZYSIE

Chcesz przeszkolić siebie lub zespół pracowników w jakiejś dziedzinie? Daj nam znać, organizujemy szkolenia oraz konsultacje w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby. Chcesz zmienić wygląd swojego lokalu? W ramach projektu Dobry Widok we Wrocławiu przeprowadzamy redizajn witryn sklepowych. 

Razem jesteśmy silniejsi!

napisz do nas na: kontakt@innecentrum.pl

Skip to content