11 lipca 2019

PROJEKTANCI

Alicja Chojnacka – absolwentka Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu. Zajmuje się typografią, identyfikacją oraz informacją wizualną. Lubi działać na styku grafiki i architektury. Realizuje się w agencji brandingowej Inthesky.

www.behance.net/alicjachojnacka

Ewa Głowacka – projektantka graficzna, absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych i Historii Sztuki na UWr. Projektuje głównie dla placówek kultury i niezależnych inicjatyw kulturalnych i prowadzi warsztaty introligatorskie i graficzne. Współpracuje m.in. z SKW, Spółdzielnią Socjalną Panato, Fundacją Ładne Historie i Infopunktem Nadodrze. W ramach projektu „Witryny Nadodrza” projektowała witrynę baru mlecznego Mewa i witrynę sklepu Maria Potrafi. www.behance.net/ewaglowackacargocollective.com/ewaglowacka

Amanda Sala – Graficzka i ilustratorka, absolwentka ASP we Wrocławiu na kierunku projektowanie graficzne. Współorganizatorka DribbbleWroMeetup, aktualnie związana z jedną z Wrocławskich firm z branży IT.

https://www.behance.net/sala_amanda

Patryk Stolarz – projektant wszechstronnie działający od 2005 r. Twórca kilku szyldów dla rzemieślników z Nadodrza. Brał udział w projekcie rewitalizacji szyldów Rynku Środy Śląskiej oraz w rewitalizacji Bazaru Komandor. Twórca identyfikacji wizualnej Artystycznego Nadodrza. 

www.turnedog.com

Duet projektowy: Marta Sieczkowska i Justyna Dybala

Projektują i realizują oprawę wizualną sklepów i lokali usługowych. Dbają o poprawę estetyki miast i wsi – szyldy, liternictwo, wystawiennictwo.