Biznes Mixer na Jagodnie – spotkanie networkingowe

30 listopada 2022

Zapraszamy na spotkanie networkingowe dla osób prowadzących swoje biznesy na Jagodnie. Wspólnie zastanowimy się nad rozwojem przedsiębiorczości na osiedlu, wymienimy się planami i inspiracjami dotyczącymi planów na przyszły rok.

Wydarzenie będzie miało nieformalny charakter, będzie to okazją do nawiązania partnerskich relacji z przedsiębiorcami i przedsiębiorczyniami z Jagodna. Zespół projektu Innego Centrum, który wspiera biznes osiedlowy, przedstawi podczas spotkania pomysły działań dla biznesu na 2023 rok.

Charakter osiedla orientuje na lokalność i sąsiedzkie podejście do prowadzenia biznesu. Pochylimy się nad ideą współpracy pomiędzy podmiotami gospodarczymi oraz nowych form promocji, które przynoszą pozytywne skutki dla biznesu.

Biznes Mixer skierowany jest do przedstawicieli wszystkich branż i osób prowadzących swoje działalności na Jagodnie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzajemnego poznania, zdobycia nowych perspektyw biznesowych, a także tych, którzy chcą spędzić miły wieczór w towarzystwie podobnych sobie osób.
Na uczestników będzie czekał poczęstunek.

Biznes Mixer

7 grudnia 2022 godz. 17:30
kawiarnia JagodoveLove
ul. Kopycińskiego 1b (boczna Buforowej)

Wydarzenie jest bezpłatne.
Zgłoś się poprzez formularz: https://forms.gle/M3FrqTxfPS4kijJP9

Poznamy się lepiej w swobodnej atmosferze!

Zobacz również

Skip to content