Biznes Mixer – spotkanie networkingowe dla przedsiębiorców z Powstańców Śląskich i Gajowic

1 grudnia 2022

Zapraszamy na spotkanie networkingowe dla osób prowadzących swoje biznesy na osiedlach Powstańców Śląskich i Gajowice. Wspólnie zastanowimy się nad rozwojem przedsiębiorczości na osiedlu, wymienimy się planami i inspiracjami dotyczącymi planów na przyszły rok.

Zgłoś się poprzez formularz:
https://forms.gle/zrJoEi4VfCnWN46LA

Wydarzenie będzie miało nieformalny charakter, będzie okazją do nawiązania partnerskich relacji z przedsiębiorcami i przedsiębiorczyniami z Powstańców Śląskich i Gajowic. Zespół projektu Innego Centrum, który wspiera biznes osiedlowy, przedstawi podczas spotkania pomysły działań dla biznesu na 2023 rok.


W tym roku współpracowaliśmy z osiedlowymi targowiskami Bazar Komandor, Ryneczek Jemiołowa i Centrum Handlowym Arena. Poznaliśmy przedsiębiorców którzy tam prowadzą swoje biznesy i nagraliśmy z nimi rozmowy, które zostały opublikowane w formie podkastów:
www.youtube.com/watch?v=HKYH5m-rn4E

W przyszłym roku chcielibyśmy zaangażować w nasze działania również właścicieli lokali z pozostałych części osiedli. Poznajmy się i zastanówmy co możemy zrobić dla rozwoju Powstańców Śląskich.


Biznes Mixer skierowany jest do przedstawicieli wszystkich branż i osób prowadzących swoje działalności na Powstańców Śląskich i Gajowicach. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzajemnego poznania, zdobycia nowych perspektyw biznesowych, a także tych, którzy chcą spędzić miły wieczór w towarzystwie podobnych sobie osób.

Ugości nas Restauracja Aula przy ulicy Sudeckiej 96.

Na uczestników będzie czekał poczęstunek.
Wydarzenie jest bezpłatne.

Zobacz również

Skip to content