Centrum Pomaga! #2

1 kwietnia 2020

Abradable – restauracja z ul. Kołłątaja dowozi obiady służbie zdrowia!

Opowiadamy o przedsiębiorcach, mieszkańcach i instytucjach z Centrum Staromiejskiego którzy postanowili działać i przyłączyć się do walki z pandemią. 

Nierzadko sami będący w kryzysie, przedsiębiorcy wspierają służbę zdrowia, szyją maseczki, organizują pomoc. A nam zależy na promowaniu takich postaw!

Abradable, mimo kryzysu, przejęli inicjatywę i niemal od początku stanu epidemicznego w Polsce, zdecydowali się na udział w programie #PosiłekDlaLekarza i nieodpłatnie dostarczają Służbie Zdrowia ciepłe posiłki. Teraz na własną rękę wożą posiłki.

Dostarczyli już obiady do: Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 ul. M. Curie-Skłodowskiej 58, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego ul. Koszarowa 5 oraz do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego ul. Borowska 213.

Lekarze, lekarki, pielęgniarki, pielęgniarze, kierowcy karetek i wszyscy pracownicy służby zdrowia, którzy pracują ponad normę, kiedy my mamy tę możliwość i pracujemy z domu, potrzebują wsparcia! Ciepły i regularny posiłek podnosi odporność, poprawia humor i jest formą skromnego podziękowania za ich pracę!

Jak możecie pomóc?

Zamówcie u nich obiad z bezpiecznym dowozem do domu. Abradable pomagają lekarzom na własny koszt, więc jeśli od czasu do czasu zasilicie ich konta, to nie dość, że zjecie porządny obiad, ale i bardzo pomożecie!

Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu od 10:00 do 21:30.

☎️Kontakt telefonicznie 782870793 lub bezpośrednio przez stronę www.abradable.pl.

Znajdziecie ich też w naszej bazie Zamów z Centrum na wynos.

Zobacz również

Skip to content