Jak rozpocząć biznes w e-commerce? – webinar dla przedsiębiorców.

21 kwietnia 2020

Zapraszamy na webinarium dla przedsiębiorców organizowane przez Inne Centrum i Łokietka 5 – Infopunkt Nadodrze we współpracy z Od pomysłu do biznesu – Mateusz Nowak.

Czas pandemii to idealny moment na wprowadzenie firmy do internetu. Przygotowaliśmy dwa webinary, które pozwolą Ci zrozumieć możliwości sprzedażowe w internecie.

Pierwszy odbędzie się już 23 kwietnia, czwartek, o godzinie 16:00

Transmisja live będzie dostępna w wydarzeniu -> https://www.facebook.com/events/161019458594669/

W trakcie godzinnego webinaru z doradcą biznesowym Mateuszem Nowakiem dowiesz się na czym polega e-commerce oraz jak je wdrożyć we własnej firmie.

Plan webinaru:

Czym jest ecommerce
Czy warto rozpocząć handel w internecie
Modele biznesowe w ecommerce
Szukanie niszy dla swojego sklepu
Kto będzie moim klientem?
Strategie do wdrożenia tu i teraz
Uruchomienie sklepu
Budowa strony od zera
Sprowadzenie ruchu na stronę

W przyszłym tygodniu zapraszamy na kolejny webinar dotyczący prawnych aspektów ecommerce.

O prowadzącym:
Mateusz Nowak – mimo młodego wieku posiadam spore doświadczenie biznesowe. Przeprowadziłem ponad 1000 godzin szkoleniowych między innymi dla takich podmiotów jak Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, UMK w Toruniu, UPH w Siedlcach oraz kilku innych. Szkoliłem dla Ministerstwa Finansów oraz korporacji takich jak Roedl & Partners. Zarządzałem marką akcesoriów sportowych. Jestem redaktorem naczelny książki „Biznes. Historie Prawdziwe” oraz blogerem w https://odpomysludobiznesu.pl
Autor darmowego ebooka „10 sposobów na sprawdzenie Twojego pomysłu biznesowego” który możecie pobrać ze strony https://odpomysludobiznesu.pl/ebook

Zobacz również

Skip to content