Siła lokalnego biznesu. Fyrtel z Poznania

9 listopada 2020

W ramach cyklu Biznes na Wynos zapraszamy na spotkanie online z Pawłem Głogowskim, współzałożycielem platformy Fyrtel z Poznania.

dzień: 16 listopada 2020
godzina: 17:00
online: FB Inne Centrum

 
W poszukiwaniu dobrych praktyk lokalnego biznesu odwiedzimy Poznań! Działa tam Fyrtel – platforma pozwalająca na robienie lokalnych zakupów online. Miejsce zrzeszające lokalnych sprzedawców, twórców i usługodawców. Fyrtel powstał jako idea wsparcia lokalnych przedsiębiorstw. Istnieje od 8 lat i jego celem była promocja poznańskich inicjatyw oraz ich historii. Jak piszą twórcy: “Przez te lata poznaliśmy dziesiątki wspaniałych ludzi, którzy z pasją prowadzą swoje mniejsze lub większe biznesy. Tworzymy społeczność, promujemy lokalność i pomagamy jej rosnąć w siłę”.
 
Tak powstała platforma https://fyrtel.market/ , która zbiera poznańskich lokalnych przedsiębiorców i dzięki której możliwe są lokalne zakupy online w jednym miejscu. O tym, jak działa Fyrtel i dlaczego warto wspierać lokalnych przedsiębiorców porozmawiamy z Pawłem Głogowskim, założycielem stowarzyszenia Ulepsz Poznań, od prawie 10 lat zajmującego się szeroko rozumianą partycypacją społeczną oraz tematami rozwoju miasta.
 
Biznes na wynos to cykl szkoleń online skierowanych do lokalnych przedsiębiorców, przede wszystkim z centrum i z Nadodrza.

Zobacz również

Skip to content