Vivid Gallery

28 listopada 2022

Vivid to

największa galeria prywatna we Wrocławiu.

Vivid Gallery istnieje od 2014 roku. Stawiamy na wysoką jakość artystyczną, łączącą walory estetyczne i doskonały warsztat, a także własny, wykreowany przekaz i styl. Dysponujemy szerokim portfolio artystów różnych pokoleń: od młodych rozpoczynających swoje kariery, po uznanych artystów i profesorów ASP.

Otwartość i przyjazna atmosfera tworzą niezwykłą atmosferę w naszej galerii, dzięki takiemu podejściu zarówno artyści, jak i goście odwiedzający galerię darzą to miejsce zaufaniem i sympatią. Naszym wyzwaniem i ambicją jest rozwijanie mecenatu firm dla artystów oraz podnoszenie świadomości społecznej odpowiedzialności biznesu w obszarze kultury i sztuki. Ściśle współpracujemy z lokalnymi instytucjami Wydziałem Kultury UM i UW, ZPAP oraz wrocławską ASP.

Czym zajmuje się nasza firma?

Zajmujemy się prezentacją, promocją i sprzedażą polskiej sztuki współczesnej, z przewagą artystów związanych z Wrocławiem. Naszą misją jest promocja reprezentowanych przez nas artystów poprzez organizację wystaw, wspieranie przy projektach instytucjonalnych i poszukiwanie klientów prywatnych i firmowych. Organizujemy wystawy, wernisaże, spotkania autorskie, spotkania edukacyjne oraz biznesowe. Służymy wsparciem miłośnikom sztuki i kolekcjonerom w tworzeniu własnych kolekcji. Doradzamy również w kwestii inwestowania w sztukę.

Kogo szukamy?

Vivid Gallery

ul. plac Kościuszki 4
Przedmieście Świdnickie

 

www.vividgallery.pl
agnieszka.blaszczyszyn@vividgallery.pl
tel. 665 920 513
Joanna Woziwodzka

304913886_517475460381701_162181417835990115_n

Zobacz również

Skip to content