Witryna na gwiazdkę – konkurs na świąteczną aranżację

8 grudnia 2022

Czy ciekawa witryna może poprawić humor? Oj tak! Jeśli uda Ci się przyciągnąć wzrok przechodnia, zaskoczyć go lub wywołać uśmiech na twarzy to znaczy, że jesteś na dobrej drodze!

Zapraszamy na 4 edycję konkursu “Witryna na gwiazdkę”, w którym wspólnie z wami wybieramy najlepszą świąteczną aranżację w witrynie.

Aby zachwycić przechodniów witryną nie potrzeba wielkich nakładów finansowych czy wyszukanych dekoracji . Każdy może podzielić się świąteczną magią z mieszkańcami i mieszkankami Wrocławia – warto to zrobić!

DLA KOGO? W tym roku do konkursu zapraszamy lokalne biznesy z osiedli: Przedmieście Świdnickie, Jagodno, Gajowice, Powstańców Śląskich i Nadodrze

ZGŁOŚ WITRYNĘ!
do kiedy? → na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia
jak? → zrób zdjęcie witryny i prześlij nam na dobrywidok@dompokoju.org (nie zapomnij podać nazwy lokalu!)
UWAGA: zgłosić witrynę może także mieszkaniec lub mieszkanka

ZAGŁOSUJ!
→ 12 grudnia na profilu fb Dobry Widok pojawi się album ze zdjęciami witryn zakwalifikowanych do konkursu
→ Wybierz witrynę, która budzi w Tobie ducha świąt oraz podoba ci się najbardziej i zagłosuj na nią dodając reakcję (np. lubię to lub serduszko) pod jej zdjęciem.
Głosowanie potrwa do 15.12 do 16:30!

NAGRODA
W tym roku rozdajemy 2 nagrody główne. Pierwszą przyzna jury, a drugą mieszkańcy i mieszkanki Wrocławia w głosowaniu online.
Do wygrania będzie kampania reklamowa w lokalnych mediach dla zwycięskich biznesów.

Wyniki poznacie na naszym profilu już 17 grudnia.
Regulamin: https://docs.google.com/…/1Iv3qsZMbWtipMtJAj…/edit…
———————————————————-
Zmieniamy widoki wrocławian na lepsze! Jak? Nadajemy witrynom nowy blask już od 2013 roku, a także edukujemy, debatujemy, zrzeszamy lokalne środowiska. Wszystkie nasze działania łączy marka Dobry Widok.
Finansowane z budżetu Gminy Wrocław.

Zobacz również

Skip to content