Witryna na Gwiazdkę – rezultaty konkursu Dobrego Widoku

19 grudnia 2022

Z radością ogłaszamy wygranych w tegorocznym konkursie Witryna na gwiazdkę!
Spośród zgłoszeń świątecznych witryn przesyłanych przez mieszkańców osiedli i właścicieli małych biznesów udało się wybrać dwie najlepsze witryny.

Jedną nagrodę przyznało nasze jury w składzie:
Katarzyna Śmigielska – koordynatorka ds. Wystroju Plastycznego Miasta Wrocław
Barbara Bober-Kondrasiuk – Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta we Wrocławiu
Natalia Wielebska  – współzałożycielka stowarzyszenia Traffic Design
Zuza Wollny  – ilustratorka, twórczyni i kuratorka programu Dobry Widok

Zwycięzcy drugiej nagrody zostali wyłonieni w ramach facebookowego głosowania mieszkańców. Kto stworzył w tym roku witrynę na gwiazdkę?

Ładne Rzeczy – NAGRODA JURY

Wyjątkowe miejsce w sercu wrocławskiego osiedla Nadodrza przepełnione lokalnym rzemiosłem i rękodziełem, wyjątkowymi przedmiotami od serca, do domu. Nagrodę otrzymało za umożliwienie cofnięcia się w czasie do śnieżnego dzieciństwa przesyconego atmosferą oczekiwania i baśniowości, ręczne wykonanie prostą i ogólnodostępną techniką oraz oszczędność środków, która przekłada się na czytelny przekaz.

Back to the Kraft – NAGRODA MIESZKAŃCÓW

Sklep z rzemieślniczymi alkoholami prowadzony przez miłośników wyjątkowych smaków i piwowarskiego rzemiosła. Miejsce z wyjątkową ofertą kraftowych piw z niemal całego świata i niezwykłymi właścicielami, którzy zarażają pasją. Sklep zdobył 262 głosy od mieszkańców Jagodna i nie tylko. To dowód na to jak niezwykłą społeczność gromadzi wokół siebie ten lokalny biznes!

Zachęcamy do obserwowania i odwiedzania wygranych, zwłaszcza teraz w okresie przedświątecznym. Zarówno Ładne Rzeczy jak i Back to the Kraft to miejsca gdzie znaleźć można upominki dla najbliższych, a przy okazji nastroić się świątecznie spoglądając na zimowe witryny.

Zobacz również

Skip to content