Bezpłatne szkolenie: Relacje w biznesie – relacje w kryzysie

6 kwietnia 2020

Relacje w biznesie – relacje w kryzysie

We współpracy z Infopunktem Łokietka 5 w ramach wsparcia dla przedsiębiorców Centrum Staromiejskiego i Nadodrza stworzyliśmy bezpłatne webinarium dotyczące tematu relacji w biznesie.

wtorek , 7 kwietnia, godzina 16:00

zapisy: https://forms.gle/hjnJVn6T31QxVKU4A

Nagła zmiana i niepewność jutra to ogromne wyzwanie dla współpracy.
Przedsiębiorcy muszą się martwić nie tylko o biznes, ale też o pracowników oraz relacje z partnerami. W małych firmach relacje są bliższe i szczególnie ważne – tworzą kulturę firmy i często są pielęgnowane przez lata.

Jak wspierać zespół?
Jak zadbać o relacje biznesowe w czasach kryzysu?
W jaki sposób przystosować się psychicznie do nowej sytuacji lub zmiany strategii prowadzenia swojego biznesu?

W trakcie webinaru przyjrzymy się temu, na co mamy wpływ w komunikacji w relacjach biznesowych. Ponieważ ważne jest nie tylko ‘co’ zostanie zakomunikowane ale również ‘jak’ – i od tego mogą zależeć losy współpracy w przyszłości.

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/497204791183517/

O prowadzącej:

Olga Lidia Kozłowska – psycholożka i psychoterapeutka, trenerka komunikacji oraz facylitatorka. W czasie naszego webinaru skorzystam też z wieloletniego doświadczenia w organizowaniu oraz koordynacji projektów we współpracy z NGO i małym oraz rodzinnym biznesem.
Obecnie prowadzę bezpłatne wsparcie psychologiczne dla pielęgniarek w formie cotygodniowych webinarów. Zapraszam: Sens psychoterapia. Olga Lidia Kozłowska oraz Fundacja DO.

Zobacz również

Skip to content