Dobry Widok we Wrocławiu

Dlaczego w mieście nie mielibyśmy mieć dobrych widoków?

Dobry Widok to inicjatywa zrzeszającą wrocławskie biznesy, lokalne środowiska twórcze oraz miejskich aktywistów. Od kilku lat działamy na Nadodrzu pod nazwą Witryny Nadodrza, od połowy roku 2019 rozszerzamy swoje działania na obszar Przedmieścia Świdnickiego, Gajowic, Powstańców Śląskich oraz Jagodna.

Dobry Widok dla przedsiębiorców

Wychodzimy naprzeciw wrocławskim przedsiębiorcom w procesie re-dizajnu witryn. Zapewniamy kompleksowe wsparcie: od koncepcji, przez zdobywanie pozwoleń i proces kreatywny, po realizację. Zbieramy potrzeby, rozmawiamy i razem sprawiamy, że lokalny biznes jest dobrze widoczny.

Dobry Widok dla projektantów

Integrujemy, edukujemy i wspieramy lokalnych projektantów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę na temat świadomego projektowania w mieście. Przygotowujemy cykle warsztatów i webinary, doradzamy i stwarzamy przestrzeń do dyskusji.

Dobry widok dla mieszkańców

Wygodna ławka i zapraszający szyld? Ale przecież ktoś to wszystko zaprojektował! No właśnie – edukujemy mieszkańców o roli projektanta, estetyki i projektowania w mieście oraz opowiadamy o tym jaki wpływ na przestrzeń wspólną może mieć każdy z nas.

Chcesz zgłosić się do programu Dobry Widok – napisz: s.slowik@dompokoju.org

Skip to content