Inne Koncerty: Kasia Berger & Bartek Ziętara w barze mlecznym Wiking.

3 lutego 2020

Zapraszamy na nastrojowy koncert w stylu bossa nova w jednym z najbardziej rozpoznawalnych barów mlecznych we Wrocławiu.

dzień: 6 marca
godzina: 19:00
adres: ul. Piłsudskiego 14

Inne Koncerty – to cykl koncertów w lokalach usługowych – pomysł zrodził się z chęci uchwycenia potencjału centrum Wrocławia. Chcemy zwrócić uwagę mieszkańców na ten kawałek miasta i sprawić, że na nowo odkryją jego urok!

o artyście:

Kasia Berger i Bartek Ziętara to duet, który połączyło podobne wyczucie muzyczne. 

Kasia to dziewczyna z Wrocławia.  Wokalistka, autorka tekstów. W muzyce najbardziej fascynują ją opowiadane historie oraz melodie, które zdają się miękko płynąć, dlatego też ma słabość do bossa novy. W śpiewaniu uwielbia to, że swoich słuchaczy może zabrać w inne miejsce, w którym nie płynie czas i liczy się to co tu i teraz. 

Bartek to pianista, muzyk sesyjny, nauczyciel. Zaczynał od grania klasyki i jazzu, jednak lubi wychodzić poza te ramy. W swoich poszukiwaniach rozkłada muzykę na czynniki pierwsze, lubi rozumieć zależności jakie się w niej pojawiają. Jego muzyczna precyzja w połączeniu z miękkim głosem i nieco nieokiełznaną osobowością Kasi tworzy ciekawe dopełnienie. 

do posłuchania:

Zobacz również

Skip to content