Konkurs dla przedsiębiorców z centrum – wspólnie zadbajmy o Dobry Widok we Wrocławiu

2 grudnia 2019

Inne Centrum, w ramach programu Dobry Widok, zaprasza do udziału w konkursie dla przedsiębiorców na najlepszą aranżację świąteczną w witrynie lokalu.

Celem konkursu jest między innymi promowanie dobrych nawyków i praktyk związanych z wyglądem lokali oraz uwrażliwienie przedsiębiorców na to, jak istotna nie tylko dla nich i ich biznesu, ale dla wizerunku całej przestrzeni publicznej jest dobrze zaprojektowana i wykonana witryna!

Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje witryny do 15 grudnia poprzez wysłanie adresu lokalu oraz zdjęcia witryny na adres:  kontakt@innecentrum.pl lub pod numerem telefonu tel. 883 047 310

W konkursie przewidziane są 2 nagrody:

Nagrodą główna o wartości 3500 zł jest projekt oraz wykonanie nowej witryny zwycięskiego lokalu – wspólnie wypracujemy pomysł na szyld, semafor lub wyklejkę, który przygotują i wykonają nasi projektanci. Możemy odświeżyć starą witrynę lub przygotować coś zupełnie nowego. Do każdej witryny podejdziemy indywidualnie.

Nagroda zostanie przyznana przez zespół ekspertów w składzie: Katarzyna Roj (kuratorka / kierowniczka BWA Dizajn), Beata Urbanowicz (plastyk miejska), przedstawiciel Biura Rozwoju Gospodarczego, Zuza Wollny (koordynatorka projektu Dobry Widok we Wrocławiu).

Nagroda mieszkańców o wartości 800 zł  to profesjonalna sesja zdjęciowa – produktowa lub wizerunkowa.

Nagroda przyznawana w głosowaniu internetowym.

Wszystkie nadesłane fotografie witryn oraz ich właścicieli będziemy promować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Prosimy o wysłanie zdjęć ostrych, na których widoczna jest cała witryna.

Przed wysłaniem zdjęcia można skorzystać z naszych Dobrych Porad, dotyczących aranżacji witryny – jeśli nie zaprowadzą Cię do wygranej, na pewno przydadzą się w przyszłości!

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 18 grudnia.

Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje warunki regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów związanych z przeprowadzeniem konkursu 

Zobacz również

Skip to content