Tłusty czwartek na Jagodnie – informacje

6 lutego 2023

Spędźmy razem najsłodszy dzień w roku – Tłusty Czwartek! W tym roku świętujemy go na Jagodnie. Sprawdź co czeka mieszkańców i mieszkanki tego osiedla.

Wybory najlepszego pączka na osiedlu.

5 smakoszy i smakoszek pączków z Jagodna zdecydują używając swoich wszystkich zmysłów, który pączek zasługuję na miano Mistera Jagodna. W plebiscycie wezmą udział pączki zgłoszone przez lokalne biznesu z Jagodna, a całość poprowadzi Lech Moliński.

Pokaz słodkich filmów krótkometrażowych

W trakcie wyborów pączka będziemy zapraszać Was na krótkie i słodkie filmy, które na te okazję wybrał dla nas nasz prowadzący. Tytuły filmów do samego końca pozostaną naszą słodką tajemnicą!

Słodkie opowieści w bibliotece – warsztaty dla dzieci

W święto pączka, władcy łakoci, przestrzeń biblioteki stanie się jego królestwem. Zapraszamy dzieci do gier i zabaw związanych z tym cukierniczym cudem. Uczestnicy posłuchają lukrowanych opowieści i oddadzą się słodkiej kreatywności. Zapraszamy!

Dla kogo: Dzieci w wieku 5+

Zapisy: pod adresem mailowym: warsztaty.jagodno@gmail.com, pod numerem telefonu: 798 847 351 lub w Bibliotece nr.14

Wszystkie wydarzenia, poza warsztatami, są otwarte dla wszystkich mieszkańców i mieszkanek Jagodna.

Zostań testerem lub testerką pączków

Szukamy osób z Jagodna, którym niestraszne jest przesłodzenie, a pączki jedzą nie tylko od święta – prawdziwych ekspertów i ekspertki.

Jak się zgłosić?

Wyślij do nas wiadomość na maila: kontakt@innecentrum.pl lub zadzwoń pod numer 883 047 310 i opowiedz nam dlaczego właśnie Ty najlepiej znasz się na pączkach!

Spotkamy się 16 lutego, w dzień Tłustego Czwartku podczas wspólnego testowania osiedlowych pączków w Filia nr 14 MBP we Wrocławiu – Jagodno Wydarzenie jest otwarte, więc zapraszamy testerów i testerki z rodzinami i grupami znajomych. 

Tłusty czwartek na Jagodnie organizujemy wspólnie z CALem Dobre Czasy na Jagodnie oraz Miejską Biblioteką Publiczną Filia nr. 14 na Jagodnie.

Zobacz również

Skip to content