Zielona Wrona

19 listopada 2022

Zielona Wrona to

miejsce, w którym znajdziecie różnorodne gatunki roślin, osłonki, kwietniki oraz inne akcesoria niezbędne każdemu roślinnemu maniakowi.

Prowadzimy warsztaty teoretyczno-praktyczne. Pragniemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i pasją, dlatego też organizujemy szereg zajęć o tematyce roślinnej i ekologicznej. Pracujemy z dziećmi i osobami dorosłymi, w mniejszych i większych grupach.

Założycielką firmy jest Sylwia Wrona, mgr inż. architekt krajobrazu, inspektor nadzoru terenów zielonych. W projektowaniu stawia na kreatywność oraz prostotę i funkcjonalność rozwiązań. Jej pasją są podróże i gotowanie. Niezastąpione wsparcie stanowi Kamil Tyras. Możecie go spotkać w sklepie – chętnie opowie Wam o roślinach i lasach w słoju. Będzie też pomocny, gdy nie będziecie mogli zdecydować, którą roślinę zabrać ze sobą do domu. W przypadku problemów z nieproszonymi gośćmi podpowie, w jaki sposób się ich pozbyć. Poza roślinami jego pasją jest żużel, górskie wędrówki i piwowarstwo domowe.

Czym zajmuje się nasza firma?

Zajmujemy się projektowaniem terenów zieleni, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Jednym z głównych obszarów naszych zainteresowań są rewaloryzacje i rewitalizacje zabytkowych założeń parkowych i ogrodowych.

Wykonujemy kompozycje roślinne do wnętrz. Nie ukrywamy, że lubimy pobrudzić sobie ręce. To właśnie dzięki działalności rękodzielniczej zdecydowaliśmy się na założenie firmy. Od lat tworzymy lasy w słojach, czy zielone obrazy.Aranżujemy i pielęgnujemy zieleń we wnętrzach. Uwielbiamy zazieleniać biurowce oraz dbać o green space w miejscach pracy.

Nie zapominamy o najbliższej przestrzeni – Waszych mieszkaniach. Pomagamy Wam wybrać rośliny idealnie pasujące do Waszej osobowości i wnętrza. Sprowadzamy niezwykłe rośliny i co najważniejsze, nigdy nie zostawiamy Was samych z późniejszą pielęgnacją. Do każdego zakupu otrzymujecie wskazówki, jak dbać o nowego członka domowej dżungli!

Kogo szukamy?

Szukamy inwestorów zainteresowanych wprowadzeniem roślin do swoich przestrzeni. Aranżujemy roślinami przestrzenie biurowe, restauracje, sklepy oraz inne przestrzenie publiczne i prywatne. Prowadzimy warsztaty artystyczne i ekologiczne dla osób w różnym wieku. Oferta naszych warsztatów kierowana jest dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Nasze warsztaty idealne sprawdzą się jako warsztaty integracyjne dla pracowników czy jako atrakcje na firmowych imprezach. Przygotowujemy na zlecenie upominki dla firm.

Zielona Wrona

Stawowa 8/2
Przedmieście Świdnickie

www.zielonawrona.pl
biuro@zielonawrona.pl
tel. 570 653 705
Sylwia Wrona

305981402_513716354087873_6384581483488234672_n

Zobacz również

Skip to content